Wersja polska English version
EN

2016-04-12   |   Połączenie TPF Sp. z o.o. oraz Getinsa Polska Sp. z o.o.

Pragniemy poinformować, że w dniu 12 kwietnia 2016r. został podpisany plan połączenia spółki TPF Sp. z o.o ze spółką Getinsa Polska Sp. z o.o. Przedmiotowy plan w załączniku.

Tekst...

2014-10-20   |   GBC I zwyciężył w konkursie Prime Property Prize 2014 w kategorii inwestycja roku.

Konkurs Prime Property Prize 2014 miał za zadanie wyłonić firmy oraz projekty, które w ostatnim roku miały największy wpływ na wydarzenia na rynku nieruchomości komercyjnych, a także osobistości, których spektakularne działania odegrały kluczową rolę w rozwoju całej branży. W czasach, gdy hasło "zielone budownictwo" przestało być tylko modą, organizatorzy plebiscytu chcieli także wyróżnić projekty komercyjne najbardziej zaawansowane technologicznie.

Tegoroczna edycja konkursu została wzbogacona o nową kategorię - Architektura.

Nagroda portalu Propertydesign.pl jest przyznawana obiektom komercyjnym wnoszącym na rynek nowatorskie rozwiązania architektoniczne i projektowe, wyznaczające nowe trendy w tym zakresie, a także powstające z poszanowaniem otoczenia i tkanki miejskiej.

GBC I zwyciężył w konkursie Prime Property Prize 2014 w kategorii inwestycja roku.GBC I zwyciężył w konkursie Prime Property Prize 2014 w kategorii inwestycja roku.GBC I zwyciężył w konkursie Prime Property Prize 2014 w kategorii inwestycja roku.

2011-07-30   |   Budowa roku 2010

Po raz kolejny Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa zorganizował Konkurs BUDOWA ROKU przy współpracy Ministerstwa Infrastruktury oraz Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego. Konkurs ten stał się jednym z najbardziej prestiżowych przeglądów osiągnięć polskiego budownictwa. W obecnej, XXI edycji wzięło udział 46 budów, zgłoszonych przez inwestorów, deweloperów oraz samorządy terytorialne.

Z przyjemnością informujemy, iż w XXI edycji konkursu tytuł „Budowa Roku 2010” (nagroda I stopnia) w kategorii obiekty inżynieryjne przyznany został Spółce TPF – Inżynierowi Kontraktu oraz Inwestorowi Zakładowi Wodociągów i Kanalizacji w Szczecinie za realizację:

Mechaniczno-biologicznej oczyszczalni ścieków „Pomorzany” wraz z gospodarką osadową w Szczecinie.

Budowa roku 2010
powrót
TELEFON

+ 48 22 57 58 110
 
ADRES

TPF Sp. z o.o.
ul. Annopol 22, 03-236 Warszawa
 
© 2015-2022 www.el-architects.pl | polityka prywatności »
projekt i wykonanie: E-HO - agencja reklamowa - Mińsk Mazowiecki
GO UP