Wersja polska English version
EN

Konstruktorska Office Development

INWESTOR: Acciona Nieruchomości

LOKALIZACJA: Mokotów, Warszawa PL

WIELKOŚĆ: 41 066 m2 powierzchni najmu / 82 445 m2 powierzchni całkowitej

Konstruktorska Office Development zaprojektowano jako biurowiec przeznaczony dla dużej liczby najemców, posiadający efektywny i elastyczny układ przestrzeni biurowych.
Parking dla najemców i gości ulokowano w podziemiu, gdzie pozostaje niewidoczny i nie zakłóca ruchu pieszych na terenie inwestycji. Od strony tylnej budynku (od południa i wschodu) udostępniono ograniczoną liczbę naziemnych miejsc parkingowych, przeznaczoną dla sporadycznej obsługi administracyjnej budynku, dostawców, kurierów itp., wraz z technicznym wjazdem na dziedzińce wewnętrzne, będące z zasady strefą bez samochodów.
Budynek ideowo zaplanowano wokół ogrodów na wewnętrznych dziedzińcach, z których zieleń przenika przez arkady skrzydeł zewnętrznych na tereny przyległe do budynku. Obiekt nie tylko wpływa porządkująco na chaotyczne zagospodarowanie wokół, ale również zaprasza życie uliczne do swego wnętrza. Dwukondygnacyjne arkady prowadzące do dziedzińców stanowią sferę buforową, gdzie miejsce znajdą liczne, publicznie dostępne funkcje usługowe. Przestrzeń pod arkadami jest wizualnym i faktycznym łącznikiem, kontrolującym ruch z zewnątrz do środka obiektu.

E&L Architects ukończyło projekt (pozwolenie na budowę) w 2008 roku.

powrót
TELEFON

+ 48 22 57 58 110
 
ADRES

TPF Sp. z o.o.
ul. Annopol 22, 03-236 Warszawa
 
© 2015-2022 www.el-architects.pl | polityka prywatności »
projekt i wykonanie: E-HO - agencja reklamowa - Mińsk Mazowiecki
GO UP